TÜRKÇE | ENGLISH

ANA SAYFA       KURUMSAL       ÜRÜNLER       YEDEK PARÇA       ETKİNLİK       BASIN       BİZE ULAŞIN


 
Ürün Detayı
V 2203-M
Özellikler

Emisyon Uygunluğu

V2203M model dizel motorlar 2012 sonundan beri EPA Tier 4 İnterim egzoz emisyon standartlarına uygundur. V2203M model dizel motorlar ayrıca Avrupa Birliği’nde 2012 yılı ve sonrasında geçerli olmak üzere yürürlüğe giren Euro Stage III A standartlarına da uygundur.

Sürekli Güç

Kubota 03-M Serisi; endüstriyel uygulamalarda sıkça kullanılan geçerliliğini kabul ettirmiş bir konumdadır. Motorla tümleşik stop selenoidi, iki değişik yükseklikte fan konumu seçeneği ve motorun tek bir yanından bakım gibi özellikleri sayesinde bu dizel motorlar, mükemmel performans özellikleri ve uygulama esnekliği sağlar.

Silindir delikleri arasındaki soğutma suyu kanallarının yapılandırılması Kubota’ya özel döküm teknolojisi sayesinde elde edilebilmektedir. Bu teknoloji, yüksek yoğunluklu güç çıkışının getireceği ilave ısı yükünü ortadan kaldıran bir önlem 03-M Serisi dizel motorların mükemmel dayanıklılıkta ve her zaman sabit motor özelliklerini vermesini sağlar.

Bir önceki egzoz emisyon standardı olan EPA Tier 2 egzoz emisyon standardına uygun V2203M model dizel motorlar, motor taban alanı ve donanım akuple bağlantı noktaları birebir korunurken çok az bir performans değişikliği ile, EPA Tier 2 egzoz emisyon standardından EPA Tier 4 İnterim egzoz emisyon standardına uygunluk geçişi eksiksiz bir şekilde sağlanmıştır.

Temiz ve Sessiz Güç

Kubota’nın orijinal E-TVCS (Üçlü Girdap Yanma Sistemi) sistemi geliştirilmiştir. 50% daha düşük egzoz gazı parçacıklı madde ölçüm seviyesine ulaşabilmek için hava akışı, silindir ve piston yanma odası tertibatları optimize edilmiştir. 

Uygunluğu sağlanan egzoz gazı parçacıklı madde miktarı, 37 kW üzeri dizel motor klasmanı için uygulanan EPA İnterim Tier 4 egzoz emisyon standardı ile aynı değerlerdedir. Özel kauçuktan imal külbütör kapak contası üzerine oturan, silindir kapağına değmeyen külbütör kapağı ve molibden bisülfat kaplamalı pistonlar sayesinde motorun gürültü seviyesi, standart dizel motorlara göre 1,0 – 2,0 dBA daha azaltılmış ve supaplardan gelen titreşimin aktarımının da azalmasıyla daha iyi ses emisyon özellikleri elde edilmiştir.

Aksesuar Seçenekleri

Kubota 03-M serisi motorlar hidrolik kontrol aygıtlarının endüstriyel makinalarda giderek daha çok kullanılma eğiliminden doğan ihtiyaca cevap vermek amacı ile motorların yan taraflarına takılabilen PTO şanzıman seçeneği sunmaktadır. Bu seri motorlarda motorun yan taraflarına takılabilen iki PTO şanzıman noktası imkanı olup bu noktalara hidrolik pompa montajı yapılabilir.

Kubota 03-M serisi dizel motorlara özel çok çeşitli ilave aksesuar seçenekleri mevcuttur.V 2203-M

Özellikler
Performans Eğrisi
Boyutlar
Veri Sayfası
Broşür (PDF)
Kullanım Kılavuzu
Ürün Yelpazesi

PDF Download
To view the PDF file you need the Acrobat Reader. Here you can download the Acrobat Reader free of charge.
 

Kubota

,

Kubota servis

,

Kubota yedek parça

,

Kubota Türkiye

,

Kubota distrübütörü

,

Kubota yetkili temsilcisi

,

Kubota Türkiye Temsilcisi

,

Kubota motor

,

Kubota jeneratör

,

Kubata marin motor

,

Kubota motor fiyatları

,

Kubota Yetkili Satıcısı

,

Kubota traktör yedek parça

,

Kubota iş makinaları yedek parça

,

Kubota merkez servis

,

Kubota motorları türkiye resmi distribütörü

,

Satılık Kubota

,

Marin jeneratör

,

Marine jeneratör

,

Albo Marine

,

Albo marin

,

Albo Jeneratör

,

Marin motor

,

Betamarine

,

Jeneratör

,

Motor

,

Dizel motor

,

Endüstriyel motor

,

Japon motor

,

Kubota motor yedek parça

,

Kubota motor fiyatları

,

Kubota jeneratör

,

Marin jeneratör fiyatları

,

Kubota jeneratör motor

...