TÜRKÇE | ENGLISH

ANA SAYFA       KURUMSAL       ÜRÜNLER       YEDEK PARÇA       ETKİNLİK       BASIN       BİZE ULAŞIN


 
Ürün Detayı
V 3800-CR-T(TI)E4
Özellikler

Kanıtlanmış dayanıklılık ve Yeni Teknoloji

En son teknoloji ve güçlü bir performans; Kubota motorlarından müşterilerinin beklediği iki önemli noktadır.

Bundan dolayı, Kubota; elektronik kumandalı common rail enjeksiyon sistemi ve merkezi enjeksiyon nozulları gibi gelişmiş 4lü valf teknolojilerini kullanır. Kubota, üç hayati konuda mükemmeliyeti hedefleyerek en iyi değeri sağlamaktadır: Emisyon standartlarına uygunluk, tam elektronik kontrollü motorlarda teknolojik yenilikler getirmek, ürün ve hizmetlerde dünya çapında müşterilere esneklik sağlayabilmek.

Emisyon Uygunluğu

Sıkı egzoz emisyon standartlarına uygunluk sağlayabilmek her şirket için bir güçlük yaratabilir. Kubota’da V3-Serisi dizel motorlarımız en sıkı egzoz emisyon standartlarına uygunluk sağlayacak şekilde tasarlandılar: Amerikan EPA Tier 4 İnterim ve AB EU Stage III B standartları. Ek olarak, motor dışı cihazlar gibi yenilikçi egzoz emisyon değerlerini azaltabilecek çözümler V3-Serisi Kubota dizel motorlar ile birleştirildi.

Temiz ve Sessiz Güç

Common Rail enjeksiyon sistemi sayesinde yakıt yanışı optimize edildi. Ayrıca, daha dayanıklı, sessiz ve daha fazla yakıt tasarrufu sağlayan motor çözümü sunma imkanı verdi. En hassas yöntemler ile yapılan ölçüm ve kontroller ile egzoz gazını filtreleyen aygıtlar (DOC -Dizel Oksidasyon Katalizörü- ve DPF -Dizel Partikül Filtrelemesi- gibi) sayesinde yüksek güç performansını daha temiz egzoz salınımı sağlayan motor çözümleri önerebilmekteyiz.

Çözümde Esneklik

Değişik ülkelerden müşterilerin değişik motor taleplerine cevap vermek gerekirse; esneklik bir zorunluluktur. Kubota V3-Serisi dizel motorlar EPA Tier egzoz emisyon standartlarına uygunluk gösterebilmesi için adım adım evrimleştiği için, Dünya’nın her köşesindeki müşterilerin taleplerine uygun egzoz emisyon standartlarına uygun motor çözümünü sağlamak mümkündür. Bunun yanında, egzoz gazını filtreleyen aygıtlar V3-Serisi dizel motorlarla birleştirilirken, müşterilerin kendi sanayi uygulamalarına motorları kolaylıkla montaj edebilmeleri için V3-Serisi dizel motor ve üzerindeki egzoz gazı filtreleyen aygıtlar en az yer kaplayacak ve en az motor taban alanı işgal edecek şekilde tasarlanmaktadırlar.

Güvenilirlik

Kubota V3-Serisi dizel motorlar, şirketinizin küresel pazarlama stratejisi için en iyi çözümdür. İhtiyaçlarınızı cevaplayabilmek için sizin beklediğiniz ve layık olduğunuz şekilde, deneyim ve uzmanlığımızı sürekli geliştiriyoruz.V 3800-CR-T(TI)E4

Özellikler
Performans Eğrisi
Boyutlar
Veri Sayfası
Broşür (PDF)
Kullanım Kılavuzu
Ürün Yelpazesi

PDF Download
To view the PDF file you need the Acrobat Reader. Here you can download the Acrobat Reader free of charge.
 

Kubota

,

Kubota servis

,

Kubota yedek parça

,

Kubota Türkiye

,

Kubota distrübütörü

,

Kubota yetkili temsilcisi

,

Kubota Türkiye Temsilcisi

,

Kubota motor

,

Kubota jeneratör

,

Kubata marin motor

,

Kubota motor fiyatları

,

Kubota Yetkili Satıcısı

,

Kubota traktör yedek parça

,

Kubota iş makinaları yedek parça

,

Kubota merkez servis

,

Kubota motorları türkiye resmi distribütörü

,

Satılık Kubota

,

Marin jeneratör

,

Marine jeneratör

,

Albo Marine

,

Albo marin

,

Albo Jeneratör

,

Marin motor

,

Betamarine

,

Jeneratör

,

Motor

,

Dizel motor

,

Endüstriyel motor

,

Japon motor

,

Kubota motor yedek parça

,

Kubota motor fiyatları

,

Kubota jeneratör

,

Marin jeneratör fiyatları

,

Kubota jeneratör motor

...